Outsider udolán i počtvrté.

03.06.2013 13:16

Dolní Cerekev ukončila premiérovou sezonu Ligy Vysočiny zápasem v Bystřici nad Pernštejnem. Nejméně oblíbený soupeř Cerekvických opět nezklamal.

Průběh zápasu jako by kopíroval poslední utkání těchto dvou celků před měsícem v Dolní Cerekvi. Poměrně dobrý začátek Cerekve, ale v následujících minutách místy až neuvěřitelné chyby už při zakládání útoků, neproduktivní útok vrcholící desetiminutovým střeleckým výpadkem a děravá obrana tentokrát ovšem ještě podržená malou úspěšností cerekvického brankáře. Suma sumárum: místo uklidnění hned od začátku zápasu opět prohra s Bystřicí v prvním poločase.

Do druhé půle vstoupila Cerekev aktivněji, a po zásluze se brzy ujala vedení. Domácí se ovšem nevzdávali a po neproměněných šancích hostů (mimo jiné i 2 sedmimetrové hody) se na pár minut dostali zpět do vedení oni. Cerekev doplácela na to, že se její hráči při zakončení místy zjevně obávali opakovaných zákroků zezadu na střeleckou ruku, po kterých končili hostující hráči téměř vyřazeni ze hry na lavičce. Bystřici naopak střelecké štěstí nebývale přálo. Na jejich 20 branek stačilo pouho pouhých 27 střel na cerekvickou branku! Cerekev si ovšem i přes matný výkon koncovku zápasu pohlídala a doslova přetlačila domácí Bystřici o jediný gól. Loučení s prvním ročníkem Ligy Vysočiny tak bylo pro Cerekev přeci jenom vítězné.

Pro kompletaci tabulky už zbývá sehrát poslední utkání, ke kterému do Bystřice přijede příští víkend Nové Veselí. Výsledek tohoto zápasu už ovšem nemůže nic změnit na pořadí všech celků. Ligu Vysočiny v letošním ročníku vyhraje juniorka Nového Veselí, Dolní Cerekev skončí před Třeští a „Béčkem“ Velkého Meziříčí druhá.

 

Elektronická verze zápisu je dostupná na stránkách krajského svazu házené Vysočiny:

https://vksh.chf.cz/match_report.aspx?id=24777

 

Dolní Cerekev – Velké Meziříčí  25 : 28 (12 : 13)

Sestava a branky {střely}: Dvořák Zdeněk {6 zákroků – 23 střel}, Ramach Dominik {1 zákrok - 4 střely} – Houček Jiří 1 {1}, Jetleb Kryštof 1 {1}, Jirsa Petr 3(1) {6}, Jirsa Vojtěch 2 {7}, Koníř Lukáš 2 {5}, Mareš Petr 1 {1}, Mašek Martin 0 {2}, Němec Ondřej 2 {3}, Protasenja Ivan 8(1) {15}, Šmahel David 1 {1}.

Úspěšnost střelby: 51,3%; Úspěšnost zákroků brankářů: 28,0%.

Sedmičky: 4/6 – 4/4.  Vyloučení: 1 – 4.

 

Novinky

Upozornění návštěvníkům

04.10.2015 13:53
Hostování na tomto serveru bylo dočasné.  Pro větší aktuálnost a snadnější správu webu více administrátory jsme přešli na Facebook. Volně...

Domácí mizérie.

25.11.2013 09:08
V sobotu 23. listopadu netradičně již od 13 hodin zahájili cerekvičtí házenkáři své domácí utkání po téměř dvou měsících. Začátek zápasu ze...

S Bystřicí tentokrát vítězně.

04.11.2013 09:07
Po vítězství nad Třeští ještě zbývalo Cerekvi odčinit domácí fiasko s Bystřicí nad Pernštejnem a odvézt body i z nejvzdálenějšího místa, kam...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>