Dorost 2.liga HC Zlín - TJ Sokol Dolní Cerekev

09.10.2012 17:21

2.liga mladšího dorostu.

V třetím kole druhé ligy nás hostil tým HC Zlín.K zápasu se pro nemoc nedostavil Jakub Nedbal.V úvodu utkání jsme domácí zaskočili a byli jsme lepším týmem a dostali jsme se do vedení  4:1. Od deváté minuty se začal prosazovat soupeř. Odpovídali jsme zdařilými protiútoky, ale po překonání obrany se nám do cesty postavil brankář Zlína. Nastal vyrovnaný průběh hry. Bohužel oba sudí používali při zápase rozdílné metry, a tak se náš účet zatěžoval o trestné minuty. Poločas skončil těsnou výhrou domácích 13:12.
Až do 21 minuty druhé půle jsme ze Zlínskými drželi krok. V 50 minutě zápasu se nám zranil náš rozehrávač Ladislav Kalenda, navíc jsme byli znovu přísně vyloučeni a na šňůru tří branek domácích jsme nedokázali odpovědět. Zlínští svůj úspěch korunovali pěknými akcemi a zápas proměnili ve výhru 31:25.

HC Zlín - TJ Sokol Dolní Cerekev  31:25 (13:12)

Střelci: Ondřej Veselý 13/2, Lukáš Trojan 5, Petr Mareš 4, Jakub Jetleb 3.