Bránice a opět vysoká výhra

23.05.2010 18:31

Tak trochu by se daly použít věty z komentáře k minulému zápasu. Obdobně jako ve druhém kole v Nových Bránicích (28.3.2010), i k zápasu jehož pořadatelem byla Dolní Cerekev dorazili Bráničtí v poměrně nízkém počtu hráčů. Utkání se (snad už tradičně) nemohlo odehrát na domácím hřišti v Dolní Cerekvi, Cerekvičtí tentokrát ale zajistili sportovní halu v Třešti. S tímto zápasem házenkářského Play-off se hrálo i hokejové semifinále ČR-Švédsko. V průběhu první půle se tak ozvalo "góóól", když jedna s domácích fanynek ke sledování zápasu na palubovce připojila i rozhlasový komentář hokejového duelu. K této situaci nahrávalo, že domácí házenkáři měli utkání hned od samého úvodu pevně v rukách a moravany k ničemu nepouštěli. Zápas se hrál v nevysokém tempu a domácí střádali branku za brankou až v poločase vedli už 15:7.

V průběhu poločasové přestávky  měli hráči i fanoušci možnost sledovat úspěšné nájezdy reprezentačního týmu, které posunuly reprezentaci ČR do finále. Do druhé půle vstoupili opět aktivněji domácí. V 10. minutě druhé půle již svítilo na ukazateli skóre hrozivých 21:9. Následně již domácí prostřídali sestavu a v poklidu dohráli jasně vyhrané utkání.

Další soutěžní zápas sehrají cerekvičtí házenkáři snad již v domácím prostředí v sobotu 29. května se suverénem Play-off - celkem ze Sokolnic.

Elektronická verze zápisu je dostupná na stránkách Jihomoravského svazu házené: https://www.jmsh.chf.cz/match_report.aspx?id=5777

Dolní Cerekev – Nové Bránice 28 : 17 (15 : 7)
Sestava a branky {střely}: Dvořák Zdeněk {13 zákroků - 25 střel}, Smrčka Jakub {4 zákroky - 9 střel} – Angelis Jan 3{3}, Dvořák Zbyněk 4{7}, Jetleb Kryštof 2{2}, Jirsa Petr 4(1){7}, Jirsa Vojtěch 3{7}, Kameník Petr 2{3}, Koníř Lukáš 0{2}, Mašek Martin 4{6}, Nagy Petr 5(1){9}, Protasenja Ivan 1{4}, Šmahel David 0{1}.

Úspěšnost střelby: 54,9%; Úspěšnost zákroků brankáře: 50,0%.
Sedmičky: 2/4 – 4/4.

Vyloučení 4+1ČK : 3+1ČK